O nas

Stawiamy na wysoką jakość surowców, autentyczność badań, ekologię upraw i bezpieczeństwo naszych klientów.


Legal hemp to najwyższej jakości produkty do aromaterapii pozyskiwane z konopi Cannabis sativa L., legalnej odmiany konopi dla której charakterystyczny jest wyższy poziom CBD, CBG i innych kannabinoidów pozbawionych działania psychoaktywnego, niż Δ9-THC.

Nasze konopie

Rośliny w postaci aromatów i suszu, które oddajemy w Wasze ręce, pochodzą z naszych własnych kwalifikowanych, ekologicznych upraw, wolnych od nawozów sztucznych i GMO, zlokalizowanych na terenie Polski. Wykorzystujemy szczepy konopi włóknistej takie jak: Santhica, Carmagnola czy Futura.

Staranny proces tworzenia

Całość procesu tworzenia i wypuszczenia produktu na rynek począwszy od klonowania, przez staranną uprawę w kontrolowanych warunkach (temperatura, wilgotność, skład powietrza), po bardzo ważny proces ścinania, suszenia i curingu, trymowania oraz pakowania w szklane słoiczki, wykujemy osobiście. Każdy z produktów zanim ostatecznie trafi w ręce klienta, przechodzi szczegółowe analizy laboratoryjne, potwierdzające jego legalność (<0,2 THC), wysoką jakość i przyswajalność.xtagstartz/span>

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl